"אדיבים, זריזים, ותענוג לעבוד איתם! הפרויקט שלנו הינו פרויקט תכנון עירוני לעיר ירושלים הרבתית, וחברת לינגוויסטית הפכה לחברה המובילה שלנו לתרגום עבור הצעה חשובה. הצעה זו פירטה את התכנית, את המחקר שמאחוריה, ואת ההצעה לבניית שדה תעופה בין לאומי בירושלים, והוגשה לוועדות ונציגי ממשל"

צביה גלנץ מנהלת Jerusalem 5800

"בכל שנותיי לא מצאתי צוות מקצועי יותר עם שירותי אישי יותר מאשר זה של לינגוויסטית. לא רק בעלי ידע, אלא גם אדיבים ושקדנים – כל זה מבליט את החברה מהשאר. אני ממליץ עליהם בחום לכל אדם או חברה שציריכם תרגומים!"

דני קרסנא בנקאי

"צוות חברת לינגוויסטית הינו חיובי ונעים. הם תרגמו את המסמכים שלי בצורה נכונה ובמהירות."

שירה רוזנברג כתבת טכנית

"היה לי תענוג לעבוד עם שרה דייויס מחברת לינגוויסטית תרגומים, בכמה הזדמנויות, והיא תמיד נותנת שירות איכותי – במקרים רבים בלוחות זמנים לחוצים מאוד. אשמח להיעזר שירותי חברת לינגוויסטית לתרגומים מקצועיים למסמכים משפטיים גם בעתיד."

שי גנור א .ש. שמרון, י. מלכו, פרסקי ושות' משרד עורכי דין

"לינגוויסטית הינה חברה מעולה ואני ממליץ עליהם בחום. נעזרתי בשירותיהם כמה פעמים והם תמיד מספקים עבודה מעולה, בזמן. גם כשהיו לי עבודות דחופות מאוד, הם הספיקו מהר יותר מכפי שציפיתי, ועמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות. המקצועיות ויהושרה שלהם הינם מעולים. אשמח לפנות אליהם עבור כל עבודות תרגום שיהיו לי בעתיד."

ארי ליברמן מנהל אור תורה סטון

"לינגוויסטית היא תמיד הבחירה הראשונה שלי לעבודות תרגום. שלחתי אליהם מספר רב של מסמכים לתרגום ע"י הצוות, ותמיד קיבלתי עבודה איכותית שבוצעה ביעילות, ושירות לקוחות מעולה. אני ממליץ עליהם בחום!"

איטב טופז מנכ"ל Vuboo

"העבודה עם חברת לינגוויסטית תמיד תענוג. הם מפגינים רמת מקצועיות גבוהה ועובדים מהר מאוד!"

אסתי ארפי מתאמת שירותי התנדבות קרן ירושלים לרווחת נפגעי השואה בישראל

"The LinguistIt staff was very responsive and pleasant. They translated the documents that I needed correctly and quickly."

Shira Rosenfeld Technical Writer

"In all my years, I have never found more professional and personal service than that offered by the LinguistIt staff. Not only are they knowledgeable, but they are also courteous and diligent at making their work stand out from the rest. I would highly recommend their work to any individual or large corporation for any translation project!"

Danny Krasna Banking Professional

"LinguistIt is a great company and I highly recommend them. I have used them a number of times and they have always delivered excellent work, on time Even when I have had real rush jobs, they managed get the jobs done faster than I expected, while maintaining the highest standards and quality of work. Their professionalism and integrity are superb. I look forward to working with them on all my translation needs."

Ari Lieberman Executive Director Ohr Torah Stone